Jmenuji se Markéta Rozsívalová, roz. Hajná.

Narodila jsem se v roce 1978 v Praze. Jsem vdaná a mám dvě děti.

Vystudovala jsem psychologii a speciální pedagogiku na Pedagogické fakultě Univerzity Karlovy. Od roku 2005 jsem pracovala na SOU jako školní psycholožka, po rodičovské dovolené jsem nastoupila v roce 2012 do Terapeutické komunity Kaleidoskop pro lidi s poruchou osobnosti a zároveň si otevřela soukromou praxi. V roce 2017 - 2018 jsem pracovala v DBT centru Kaleidoskop. Od roku 2017 do současnosti působím v neziskové organizaci Dům tří přání a ve své praxi.

Absolvovala jsem Psychoterapeutický výcvik Remedium I a ukončila ho závěrečným řízením, získala jsem tedy komplexní vzdělání v dynamické skupinové terapii. Kromě dalších kratších kurzů a seminářů, jsem absolvovala dvouletý kurz Práce s tělem v psychoterapii u Jitky Vodňanské a Jiřího Kokrdy, dále DIalectical Behaviour Therapy Intensive Training (DBT) a v roce 2019 absolvovala výcvik Integrovanné rodinné terapie - Anima.

Jsem členkou České asociace pro psychoterapii (ČAP) a Společnosti rodinných a systemických terapeutů (SOFT)

Nabízím psychologické poradenství a individuální terapii dospělým osobám  a dospívajícím od 15 let se souhlasem zákonných zástupců. Mladším dětem se věnuji v úzké spolupráci s rodiči, v rámci rodinné terapie.

Dále nabízím párovou a rodinnou terapii.

Co mám ráda: toulky krajinou, divoký tanec s přáteli i ztišení se v samotě. Hravost a smích dětí. Příběhy a hudbu. Být na jedné lodi s někým blízkým, nejen při sjíždění řeky. Jen tak si kreslit .....

 

.

.